Preloader Image

בטעינה...

הראל ניר

בוגר בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב, ושל הטכניון של DELFT בהולנד.

את נסיונו צבר כאדריכל מוביל במשרדי אדריכלים, וכבעלים של משרד עצמאי ומתכנן של פרויקטים בכל קני המידה.

שי שכטר

בוגר הפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים בטכניון-חיפה, מורשה מכון בקרה, בקר תכנון ובנייה מטעם מכון RICS הבריטי.

את נסיונו צבר כאדריכל מוביל במשרדים מהגדולים בארץ, כבעלים של משרד עצמאי ומתכנן של פרויקטים בארץ ובחו"ל בכל קנה מידה.

"אני מאד משתדל להטמיע בעיסוק האדריכלי שלי, שני מרכיבים שאינם מובנים מאליהם.
הראשון הוא מקצועיות: למקצועיות חייב להיות ביטוי הן בהכרה שהאדריכל הוא מוסר של שירותים ללקוחות, והן ביצירה האדריכלית עצמה, שצריכה לשאוף להיות צנועה, להיטמע בסביבה העירונית ולתת לה תרומה ממשית, ולא רק לנסות ליצור בולטות פלסטית.

הערך השני הוא תרומה: לצד הנקיון והמינימליזם, תמיד אחפש את הקריצה, את התחכום, ואת הערך המוסף. הפרוייקטים האדריכליים שלנו תמיד יישאפו להביא חידוש – ולא משנה באיזה קנה מידה – כדי לשפר את הסביבה שבה נבנה הפרוייקט החדש."

"הניסיון שצברתי במהלך השנים, סייע לי להיות אדם סובלני וקשוב, עם זהות אדריכלית שמתגבשת עם השנים. במרכז היצירה האדריכלית שלי נמצא תמיד האדם המשתמש, שעבורו מתוכנן מרחב שימושי וסגנון חיים. לכן, התכנון שלי יתחיל ויסתיים, עם הצרכים של הלקוח ושל לקוח-הקצה, אשר עבורם הפרויקט מיועד.

תקופות מגורים ברחבי העולם, עיצבו ומעצבים עדיין, את האדריכל שאני:

הטבע והחיים בין הנופים, הערים הגדולות בעולם והארכיטקטורה הססגונית, יצרו אצלי עולם רחב של ידע והשראה, חומרים , טקסטורות וצבעים, שמהדהדים בתוך הפרויקטים שלי."

אני מאמין

backgroundLayer 1

ניר-שכטר אדריכלים מבינים שהיצירה האדריכלית משרתת את משתמשי המבנים ומשפיעה על הסביבה, והתוכניות והחתכים שלנו מתקשרים עם בעלי המקצוע והפועלים באתר הבניה. לכן אנחנו מאמינים בתכנון שהוא פשוט נקי ופונקציונאלי, וכן בעיצוב שהוא חף מגחמות אך באותה העת הוא מתוחכם וקורץ. אנחנו מאמינים בתכניות ברמה מעולה, עם רמת פירוט סופית שלא משאירה מקום לטעויות.

ניר שכטר אדריכלים הוקם על ידי האדריכלים הראל ניר ושי שכטר. תפישת התכנון במשרד היא של תכנון אחראי ומקורי, תוך מחויבות גבוהה לצרכי הלקוח, לסטנדרט הבניה ולמימוש הפרויקטים. אנחנו מעצבים מתוך תשוקה להעניק ללקוחות שלנו יצירה מושלמת, המשלבת אסתטיות, חוויית מגורים, ועמידה בסטנדרטים ואילוצים.

תפישת מעמד האדריכל בעינינו, היא מרכזית: כל אחד מהאדריכלים במשרד, הוא קטר ומוביל של כמה פרוייקטים, המשמש מנהל בפועל של תכנון הפרוייקטים הללו. צוות המתכננים-יועצים בכל אחד מהפרויקטים נבחר או מומלץ ללקוחות ישירות על ידינו, בהתאם לניסיון העבודה שצברנו לאורך הפרויקטים שכבר בוצעו בהצלחה, ועבודת הצוות המקצועי הזה נתונה לבקרה הרמטית ולתזמון שלנו.

תפישת אופי המקצוע בעינינו, היא כזו של לימוד מתמיד: אנחנו נמצאים בחיפוש וחקר מתמשכים, על מנת להכיר חמרי גמר, פרטי בניין, מתקנים ומערכות, כדי שנוכל ליישם את הרעיונות שאנו הוגים, וכדי שנוכל לתכנן סביבות, חללים, ומבנים – שיעמדו בקצב המשתנה של הקידמה. יש לנו אהבה לפרטים הקטנים. ולכן התכניות שלנו מדויקות, ולא משאירות שום מקום לטעויות.

אנחנו אוהבים אנשים! מכל קשת התכנון והביצוע, ולכן חשוב לנו לייצר תכניות ופרטי בניין שהם שפה תכנונית מלאה ועשירה, וחשוב לנו לפגוש את כל בעלי המקצוע ולקבל מהם יידע והיזון חוזר מהניסיון שלהם. פיקוח עליון באתר ודחיפות למתן פתרונות לביצוע הם ערך עליון עבורנו.

שירותי התכנון הניתנים על ידי המשרד כוללים ליווי מקיף וכוללני, החל משלבי המחקר, דרך ניתוח זכויות הבניה והמגבלות הסטטוטוריות, תכנון מוקדם, טיפול בשלבי הרישוי השונים, תיאום יועצים, תכנון מפורט למכרז ולביצוע, פיקוח עליון, וכלה בפירוט התגמירים ופנים המבנים.

ניר שכטר אדריכלים גאה בצוות אדריכלים בכירים, ברמה גבוהה אמינה ודייקנית של תכניות, עמידה בלוחות זמנים, וכן קשרי עבודה ענפים עם ועדות תכנון, יועצים, מתכננים, בעלי מקצוע ומנהלי פרויקטים.